Basilur
We can deliver Basilur products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 239
BASILUR Cold Brew Assorted cover 20 × 2 g
4.69 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.39 €/pcs - from 117.25 €/1 kg
BASILUR Orient Magic Nights cover 25 × 2 g
New arrival
4.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 85.80 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Pomegranate Blueberry 20 × 2 g
4.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 107.25 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Coconut Pineapple 20 × 2 g
4.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 107.25 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Guava Passionfruit 20 × 2 g
4.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 107.25 €/1 kg
BASILUR Orient Moroccan Mint cover 25 × 1,5 g
New arrival
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.32 €/pcs - from 103.73 €/1 kg
BASILUR Orient Delight cover 25 × 2 g
New arrival
4.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 85.80 €/1 kg
BASILUR Orient White Moon cover 25 × 1,5 g
New arrival
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.32 €/pcs - from 103.73 €/1 kg
BASILUR Orient Masala Chai cover 25 × 2 g
New arrival
4.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 85.80 €/1 kg
BASILUR Herbal Energize 20 × 1,5 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 153 €/1 kg
BASILUR Herbal Peppermint 20 × 1,2 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 191.25 €/1 kg
BASILUR Herbal Immunity 20 × 1,5 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 153 €/1 kg
BASILUR Herbal Detox 20 × 1,5 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 153 €/1 kg
BASILUR Herbal Calm 20 × 1.5 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 153 €/1 kg
BASILUR Herbal Recovery 20 × 1.5 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 153 €/1 kg
BASILUR Herbal Sleep 20 × 1.5 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 153 €/1 kg
BASILUR Ceylon Heritage Royal Berry 50 g tin
Discounted -6 %
5.79 €
6.19 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.48 €/pcs - from 115.80 €/1 kg
BASILUR Herbal Rooibos 20 × 1,5 g packaging
4.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.38 €/pcs - from 153 €/1 kg
Basilur Tea Exports (Pvt) Ltd Premium Jasmine Green 25 × 2 g unshelled
3.09 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.13 €/pcs - from 38.63 €/1 kg
Basilur Tea Exports (Pvt) Ltd Bouquet Cream Fantasy 25 × 1,5 g unsurpassed
3.09 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.13 €/pcs - from 51.50 €/1 kg
Basilur Tea Exports (Pvt) Ltd Speciality Earl Grey 25 × 2 g unshelled
3.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.15 €/pcs - from 58.17 €/1 kg
BASILUR Floral Magic Morning Blooms sheet 75g
7.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 1.23 €/pcs - from 85.93 €/1 kg