Cheap teacher Gifts
On this page you will find teacher Gifts at the lowest prices, more so all teacher Gifts ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BASILUR KINGSLEAF Apple & Cinnamon, refill pack, 20 × 1.8 g marked at 2.29 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 544
English Tea Shop Pure Sri Lankan tea mix 40g, 20 pcs organic ETS20
3.89 €
In stock 1 pcs
Tea - Black, white and herbal, bags, tea set, Sri Lankan, weight 40 g, composition of turmeric, moringa, cinnamon and ginger - 0.19 €/pcs - from 97.25 €/1 kg
Hampstead Tea BIO English Breakfast 20 pcs
from
3.63 €
Currently Unavailable
Tea - black, bags, single-species, Indian, weight 40 g - from 0.91 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Hot Apple 20 × 1,8 g, cover
4.09 €
In stock > 20 pcs
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 36 g, composition lemon, hibiscus, apple, jasmine, cinnamon and stevia - 0.20 €/pcs - from 113.61 €/1 kg
BASILUR Fruit Strawberry & Raspberry cover 25 × 1,8 g
4.19 €
In stock > 10 pcs
Tea - fruity, bags, tea blend, Sri Lankan, weight 45 g, composition basil, hibiscus, orange and rosehip - 0.35 €/pcs - from 93.11 €/1 kg
English Tea Shop Paper Cathedral Green Tea with Jasmine, 15 pyramids
Discounted -14 %
4.19 €
4.90 €
In stock > 5 pcs
Tea organic, British brand, 15 pyramids, loose tea - 139.67 €/1 kg
English Tea Shop Mix of Top Green Teas 37g, 20 pcs organic ETS20
Discounted -14 %
4.19 €
4.90 €
In stock 4 pcs
Tea - organic, British brand, great gift, box of 20 bags, 5 flavours, tea mix - 0.21 €/pcs - from 113.24 €/1 kg
English Tea Shop Women' s Wellness Set 30g, 20 pcs organic ETS20
Discounted -14 %
4.19 €
4.90 €
In stock > 5 pcs
Tea - organic, British brand, great gift, box of 20 bags, 5 flavours, tea mix - 0.21 €/pcs - from 139.67 €/1 kg
English Tea Shop Tea mix Morning, noon and night 40g, 20 pcs organic ETS20
Discounted -14 %
4.19 €
4.90 €
On the way 1 pcs
Expected 30/09/2026
Tea - organic, British brand, great gift, box of 20 bags, 5 flavours, tea mix - 0.21 €/pcs - from 104.75 €/1 kg
English Tea Shop Tea mix Premium quality 34g, 20 pcs organic ETS20
Discounted -14 %
4.19 €
4.90 €
In stock 3 pcs
Tea - organic, British brand, great gift, box of 20 bags, 5 flavours, tea mix - 0.21 €/pcs - from 123.24 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Frosty Cranberry Pack 20 × 1.8g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 119.17 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Berry Spice Tea Bags 20 × 1.8g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 119.17 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Starlight Collection Red Tin 30g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 143 €/1 kg
BASILUR Leaf of Ceylon Kandy FBOP, 100 g paper pack
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 42.90 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Starlight Collection Blue Tin 30g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 143 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Xmas Festival Sweet Strawberry Tin 50g
New arrival
4.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 85.80 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Starlight Collection Gold Tin 30g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 143 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Rose Lychee, repackaged, 20 × 2 g
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.21 €/pcs - from 107.25 €/1 kg
BASILUR Orient Caramel Dream cover 25 × 2 g
New arrival
4.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 85.80 €/1 kg
ORGANSIA BIO Apple Cinnamon and Rosehip 18 × 1,8 g
4.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.72 €/pcs - from 132.41 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Darčeky pre učiteľov
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok