Cheap teacher Gifts
On this page you will find teacher Gifts at the lowest prices, more so all teacher Gifts ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BASILUR KINGSLEAF Apple & Cinnamon, refill pack, 20 × 1.8 g marked at 2.29 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 544
English Tea Shop Rooibos with vanilla and chocolate 20 pcs
Discounted -82 %
3.49 €
19.90 €
In stock > 20 pcs
Tea - red, tea bags, tea blend, Sri Lankan, weight 40 g - 0.17 €/pcs - from 87.25 €/1 kg
English Tea Shop Cocoa, Cinnamon and Ginger
3.49 €
In stock 5 pcs
Tea - organic, British brand, 20 bags - 0.17 €/pcs - from 99.71 €/1 kg
English Tea Shop Super fruity
3.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - organic, British brand, 20 bags - 0.17 €/pcs - from 116.33 €/1 kg
English Tea Shop Green tea with pomegranate
Discounted -50 %
3.49 €
7.09 €
In stock > 10 pcs
Tea - organic, British brand, 20 bags - 0.17 €/pcs - from 87.25 €/1 kg
BASILUR Without Hibiscus Lemon & Lime 20 × 1,8 g, cover
Discounted -5 %
3.79 €
3.99 €
In stock > 10 pcs
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 36 g, composition lemon, apple, stevia and rosehip - 0.19 €/pcs - from 105.28 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted outer 20 × 2g
New arrival
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 97.25 €/1 kg
BASILUR Leaf of Ceylon Uva Pyramid 15 × 2 g
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 129.67 €/1 kg
BASILUR RISTON Greetings Holiday Paper 70g
New arrival
3.89 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 55.57 €/1 kg
BASILUR Magic Mango & Pineapple Pyramid 15 × 2 g
3.89 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 12.97 €/1 kg
BASILUR Fruit Red Hot Ginger Pyramid 15 × 2 g
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 129.67 €/1 kg
BASILUR Bouquet Green Freshness Pyramid 15 × 2g
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 129.67 €/1 kg
BASILUR Orient Moroccan Mint cover 25 × 1,5 g
New arrival
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.32 €/pcs - from 103.73 €/1 kg
BASILUR Orient White Moon cover 25 × 1,5 g
New arrival
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.32 €/pcs - from 103.73 €/1 kg
Tarlton Christmas Bauble Vanilla 30 g tin
Discounted -11 %
3.89 €
4.39 €
In stock > 20 pcs
Tea - 129.67 €/1 kg
Tarlton Christmas Bauble Earl Grey 30 g tin
Discounted -11 %
3.89 €
4.39 €
In stock > 20 pcs
Tea - 129.67 €/1 kg
Tarlton Christmas Bauble Tropical Fruit 30 g tin
Discounted -11 %
3.89 €
4.39 €
In stock > 20 pcs
Tea - 129.67 €/1 kg
Tarlton Christmas Bauble Soursop 30 g tin
Discounted -11 %
3.89 €
4.39 €
In stock > 20 pcs
Tea - 129.67 €/1 kg
Basilur Four Seasons Autumn 15 × 2 g pyramid paper
3.89 €
In stock 5 pcs
Tea - black, tea blend, weight 30 g - 129.67 €/1 kg
LEGO® Botanicals 30701 Meadow Flowers
Great price
3.89 €
In stock > 20 pcs
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Flowers, Nature, Season and Easter, launched in 2025, 77 pc(s)
BASILUR Four Seasons Summer Tea 25 × 1,5 g
Discounted -13 %
3.89 €
4.49 €
In stock > 20 pcs
Tea - green, bags, single species, Sri Lankan, weight 38 g - 0.32 €/pcs - from 102.37 €/1 kg
BASILUR Specialty Earl Grey 25 × 2 g, cover
Discounted -13 %
3.89 €
4.49 €
In stock > 20 pcs
Tea - black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 50 g - 0.16 €/pcs - from 77.80 €/1 kg
BASILUR Island of Tea green wrapper 25 × 1,5 g
Discounted -13 %
3.89 €
4.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - green, bags, Sri Lankan, weight 38 g - 0.32 €/pcs - from 102.37 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Darčeky pre učiteľov
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok