Cheap parties and Celebrations Basilur
On this page you will find parties and Celebrations Basilur at the lowest prices, more so all parties and Celebrations Basilur ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BASILUR KINGSLEAF Apple & Cinnamon, refill pack, 20 × 1.8 g marked at 2.29 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 239
BASILUR Botanical Breeze Cooling Tea Assorted 40 sachets
8.99 €
In stock 3 pcs
Tea - green and white, bags, tea set, Sri Lankan, weight 65 g, composition chamomile, Lavender, mint and orange - 0.75 €/pcs - from 138.31 €/1 kg
BASILUR Breakfast Tea Assorted Asia pack of 40 gastro bags
8.99 €
In stock > 10 pcs
Tea - Black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 80 g, clove composition, cinnamon and ginger - 0.75 €/pcs - from 112.38 €/1 kg
BASILUR Specialty Assort 60 bags, paper cassette
8.99 €
In stock > 10 pcs
Tea - black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 115 g - 0.15 €/pcs - from 78.17 €/1 kg
BASILUR Vintage Assorted wrapper 40 bags 75 g
8.99 €
In stock > 10 pcs
Tea - gift collection of festive black teas and green tea, flavoured, portioned - 0.22 €/pcs - from 119.87 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Cranberries, 100g tin
from
7.49 €
In stock > 5 pcs
Tea - black tea flavoured with plant parts (pieces of fruit), sprinkled, composition: black tea, cranberry, cornflower, cranberry aroma - from 89.90 €/1 kg
BASILUR Merry Berry Assorted Vol. I 40 sachets, cover
9.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - Black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 73 g, composition apple, Lavender, raspberry, orange, cinnamon, stevia, rosehip and vanilla - 0.23 €/pcs - from 127.26 €/1 kg
BASILUR gift Pink Tea Assorted 40 gastro bags
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - Green, bags, tea set, Sri Lankan, weight 60 g, composition of hibiscus - 0.78 €/pcs - from 156.50 €/1 kg
BASILUR Advent Calendar Large Cover 24 Tea Bags
New arrival
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 223.57 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted paper envelope 40 gastro bags
New arrival
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 117.38 €/1 kg
Basilur Merry Berry Assorted Vol. II 20 × 2 g, 10 × 1.5 g, 10 × 1.8 g
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - green, black and fruit, tea blend, weight 73 g - 128.63 €/1 kg
Basilur Earl Grey Green Assorted 40 × 1,5 g
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - black, tea blend, weight 60 g - 156.50 €/1 kg
Basilur Christmas Spice Chai Assorted 40 × 2 g
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - black, tea blend, weight 80 g - 117.38 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Assorted cover 40 × 2 g
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 80 g, composition pomegranate, hibiscus, Mint, orange, rosehip and mango - 0.78 €/pcs - from 117.38 €/1 kg
BASILUR Fruit Infusions Assorted Vol. III cover 40 gastro sachets
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 80 g, composition cranberry and raspberry - 0.78 €/pcs - from 117.38 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted 60 sachets, cover
9.49 €
In stock 4 pcs
Tea - Black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 120 g, composition cranberry, raspberry, sea buckthorn and currants - 0.16 €/pcs - from 79.08 €/1 kg
BASILUR Orient Assorted 60 bags, paper cassette
9.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - Ingredients: Golden Crescent, Ingredients: black tea Magic Nights, Ingredients: black tea, strawberry, apricot, pineapple, papaya aroma Moroccan Mint, Ingredients: green tea,...
BASILUR Christmas Fruit Assorted 40 × 1,8 g, cover
9.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 72 g, composition lemon, cloves, hibiscus, apple, orange, cinnamon, stevia and rosehip - 0.24 €/pcs - from 131.81 €/1 kg
BASILUR Four Seasons Winter Tea, 100g tin
9.69 €
In stock > 5 pcs
Tea - black tea flavoured with flavouring plant parts (pieces of fruit), sprinkled, composition: Orange Pekoe black tea, cranberry 4,25%, cranberry aroma - 96.90 €/1 kg
BASILUR 2in1 Christmas Tin 30g and 70g
New arrival
9.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 97.90 €/1 kg
BASILUR Around The World Christmas in Prague Red Tin 75g
New arrival
9.79 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 130.53 €/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Bronze Tin 75g
New arrival
9.79 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 130.53 €/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Green Tin 75g
New arrival
9.79 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 130.53 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Party a oslavy narozenin
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Párty a oslavy narodenín
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Partys und Geburtstagsfeiern
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Parti és szülinapi zsúr kiegészítők