Paw Patrol
We can deliver Paw Patrol products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 11
Paw Patrol SEN00001
23.90 €
In stock > 5 pcs
Sandwich Maker - with power consumption of 750W, plates: Square, lock, casing made of plastic
PATROL PATROL MOTO pink
10.27 €
In stock > 10 pcs
Electric Toothbrush - oscillating, 6000 movements per minute, spare heads: 3 pc(s)
Paw Patrol Oscillating Toothbrush Skye, Pink
New arrival
10.09 €
In stock 2 pcs
Electric Toothbrush - oscillating, 6000 movements per minute, 1 modes, spare heads: 3 pc(s)
Paw Patrol Oscillating Toothbrush Marshall, Red
New arrival
10.09 €
In stock 1 pcs
Electric Toothbrush - oscillating, 6000 movements per minute, 1 modes, spare heads: 3 pc(s)
Paw Patrol Oscillating Toothbrush Chase, Blue
10.09 €
In stock 1 pcs
Electric Toothbrush - oscillating, 6000 movements per minute, 1 modes, spare heads: 3 pc(s)
Replacement head blue, 2 pcs
8.19 €
In stock 1 pcs
Replacement Head , 2 pc(s) in package, suitable for children - 4.10 €/ks - from 4.10 €/1 pc(s)
Replacement head pink, 2 pcs
8.19 €
In stock 1 pcs
Replacement Head , 2 pc(s) in package, suitable for children - 4.10 €/ks - from 4.10 €/1 pc(s)
DASHBOARD PATROL MOTO red
10.14 €
On the way 2 pcs
Expected 05/10/2026
Electric Toothbrush - oscillating, 6000 movements per minute, spare heads: 3 pc(s)
PATROL COSMO blue
10.14 €
Currently Unavailable
Electric Toothbrush - oscillating, 6000 movements per minute, spare heads: 3 pc(s)