Bery Jones

All from 239
Bery Jones Mixed nuts with cranberries 1 kg
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural almond, cashew, para and hazelnut, 1000 g - 15.50 €/1 kg
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Peanut lumps in salted caramel 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - peanuts in chocolate, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Great price
22.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - mango, 1000 g - 22.90 €/1 kg
Bery Jones Kiwi freeze-dried 80 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 99.88 €/1 kg
Bery Jones Grated Coconut 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural coconut, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable...
Bery Jones Mixed roasted, salted nuts 1kg
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew and macadamia nuts, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Sun-dried tomatoes 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - tomatoe, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 90 g - 108.78 €/1 kg
Bery Jones Mango slices freeze-dried 100g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Ginger pieces without SO2 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - ginger, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Strawberry slices freeze-dried XXL 200 g
Great price
16.50 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 200 g - 82.50 €/1 kg
Bery Jones Pine nuts 250g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural pine nuts, 250 g - 51.60 €/1 kg
Bery Jones Party Peanut Mix with Cashews 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Mango slices without SO2 1000g
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - mango, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural coconut, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 7.49 €/1 kg