Bery Jones

All from 239
Bery Jones Cashew and peanut mix - honey and sea salt 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Popular nut mix - rosemary and honey 500g
Great price
10.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - mix, cashew, peanuts, para and macadamia nuts in honey, 500 g - 21 €/1 kg
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 1kg
Great price
16.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - apricot, 1000 g - 16.90 €/1 kg
Bery Jones Dragon fruit freeze-dried 100 g
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 84.90 €/1 kg
Bery Jones Pine nuts 500g
Great price
25.90 €
In stock > 5 pcs
Nuts - natural pine nuts, 500 g - 51.80 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels peeled, roasted, 1kg
Great price
28.50 €
In stock > 5 pcs
Nuts - roasted and shelled hazelnut, 1000 g - 28.50 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW240 1kg
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 1000 g - 15.50 €/1 kg
Bery Jones Peruvian Mochina (Physalis) 500g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - physalis , 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones Banana slices 750g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - without artificial additives, gluten free and palm oil-free, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products, sesame seeds (sesame) and sesame products and...
Bery Jones Pecans 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW240 500g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 0,5kg
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - apricot, 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Coconut slices 500g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural coconut, 500 g - 13.58 €/1 kg
Bery Jones Mixture of finely salted nuts 1kg
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew, peanuts and pecan nut, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Ginger pieces 1kg
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - ginger, 1000 g - 9.79 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
12.70 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted almond kernels coated in high-quality dark chocolate (78%) with a cocoa solids content of at least 38%, a perfectly balanced combination of crunchiness and intense...
Bery Jones Salted Caramel Almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in chocolate, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 89.90 €/1 kg