Teacher Gifts – Amazing Deals
In this category, you will find great deals on teacher Gifts. We currently have 66 best-selling items in the teacher Gifts category. Looking for the lowest-priced teacher Gifts? Check out the cheap teacher Gifts category.
All from 66
Our brand
Bery Jones Dark Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
12.70 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted almond kernels coated in high-quality dark chocolate (78%) with a cocoa solids content of at least 38%, a perfectly balanced combination of crunchiness and intense...
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in chocolate, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Peanut lumps in salted caramel 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - peanuts in chocolate, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable...
Bery Jones Dark Chocolate Coffee Beans 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Chocolate - crisp texture and distinctive taste, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (90%) with a coffee solids content of at least 38% and a...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - An original recipe of almonds in strawberry yoghurt, a perfectly balanced flavour of roasted fine almonds and slightly tangy yoghurt, containing a whole range of minerals...
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 31.96 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Cashews 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - crunchy texture and distinctive flavour, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of 38%, the delicate...
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Lyophilised strawberries in dark chocolate 250g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - intense and balanced combination of flavours, freeze-dried strawberries retain their colour, taste and nutritional values, thick layer of dark chocolate (88%)...
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Mixed vegetable chips 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 373 kcal per 100 g, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 48.95 €/1 kg
Bery Jones White Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in fine white chocolate, a combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
BASILUR Bouquet Jasmin 100 g, paper
Discounted -32 %
5.09 €
7.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 100 g, composition jasmine - 50.90 €/1 kg
English Tea Shop Fruit Tea Tin Set, 36 bags
Amazing Deal
13.59 €
In stock 3 pcs
Tea organic, British brand, 36 sachets, 6 flavours - 0.38 €/pcs - from 220.98 €/1 kg
English Tea Shop English Breakfast
Amazing Deal
3.39 €
In stock > 5 pcs
Tea -organic, British brand, 20 bags - 0.17 €/pcs - from 67.80 €/1 kg
English Tea Shop Gift collection Classic pyramid 24 g, 12 pcs bio ETS12
Discounted -48 %
7.09 €
13.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - organic, British brand, gift set, 12 flavours, tea mix - 0.59 €/pcs - from 295.42 €/1 kg