Teacher Gifts – Amazing Deals
In this category, you will find great deals on teacher Gifts. We currently have 66 best-selling items in the teacher Gifts category. Looking for the lowest-priced teacher Gifts? Check out the cheap teacher Gifts category.
All from 66
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Bery Jones Dark Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in dark chocolate, balanced combination of salty and intensely chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Salted Caramel Pretzels 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crunchy pretzels covered in salted caramel, original combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Freeze-dried strawberries in milk chocolate 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried strawberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 30%, a...
Bery Jones Milk chocolate covered pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in milk chocolate, balanced combination of salty and delicate chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Freeze-dried raspberries in milk chocolate 250g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 25%, a...
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cranberries 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - pleasant combination of juicy cranberries and high-quality dark chocolate (66%) with a cocoa solids content of at least 38%, ideal as a snack, in yogurt, porridge, or...
Bery Jones Corn in Milk Chocolate 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 15.98 €/1 kg
English Tea Shop Green Advent Calendar Puzzle, 48g, 25pcs, Organic, ETS25
Discounted -42 %
12.09 €
20.90 €
In stock > 10 pcs
Advent Calendar - organic, British brand, gift set, 13 flavours, blended teas - 0.48 €/pcs - from 241.80 €/1 kg
Bery Jones Tri-coloured almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted almond kernels coated in three different glazes (dark chocolate [26%]), yogurt glaze [26%], and white chocolate with caramel [22%]), high-quality chocolate with a...
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 31 %
Basilur Merry Berry Assorted Vol. II 20 × 2 g, 10 × 1.5 g, 10 × 1.8 g
Discounted -21 %
9.39 €
11.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - green, black and fruit, tea blend, weight 73 g - 128.63 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
BASILUR Merry Berry Assorted Vol. I 40 sachets, cover
Discounted -21 %
9.29 €
11.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - Black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 73 g, composition apple, Lavender, raspberry, orange, cinnamon, stevia, rosehip and vanilla - 0.23 €/pcs - from 127.26 €/1 kg
English Tea Shop, Green Christmas Collection 24g, 12pcs, Organic, ETS12
Discounted -43 %
7.79 €
13.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - organic, British brand, gift set, 4 flavours, mixed teas - 0.65 €/pcs - from 324.58 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashew 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
English Tea Shop Rooibos with vanilla and chocolate 20 pcs
Discounted -82 %
3.49 €
19.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - red, tea bags, tea blend, Sri Lankan, weight 40 g - 0.17 €/pcs - from 87.25 €/1 kg
English Tea Shop Premium Green Gift Tin 54 g, 36 pcs organic
Amazing Deal
13.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - organic, British brand, gift set, 6 flavours, blended tea, 36 bags - 0.37 €/pcs - from 246.11 €/1 kg
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products...
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...