Parties and Celebrations – Amazing Deals
In this category, you will find great deals on parties and Celebrations. We currently have 159 best-selling items in the parties and Celebrations category. Looking for the lowest-priced parties and Celebrations? Check out the cheap parties and Celebrations category.
All from 159
AlzaPower LR44 (A76) 5pcs
Great price
4.69 €
In stock > 20 pcs
Button Cell - alkaline cell, voltage up to 1,5 V, 0,11 Ah, 5 pc(s) per pack
Bery Jones Mixed vegetable chips 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 373 kcal per 100 g, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 48.95 €/1 kg
Bery Jones White Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in fine white chocolate, a combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
VARTA special alkaline battery V10GA/LR54 2 pcs
Discounted -37 %
2.49 €
3.99 €
In stock > 20 pcs
Button Cell - alkaline cell, voltage up to 1,5 V, 0,07 Ah, 2 pc(s) per pack
Topjoy Dance Robert Orange
69.90 €
In stock > 5 pcs
Robot - smart,, educational, controls: mobile and tablet via apps: Android and iOS, connection via Bluetooth, advanced, programmable, mobile app, light effects, sound effects and...
Westmark Tea spoon
Amazing Deal
5.39 €
In stock 1 pcs
Tea Strainer - made of steel, dishwasher-safe, height: 15,5 cm, width: 3,6 cm
BASILUR Bouquet Jasmin 100 g, paper
Discounted -32 %
5.09 €
7.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 100 g, composition jasmine - 50.90 €/1 kg
English Tea Shop Fruit Tea Tin Set, 36 bags
Amazing Deal
13.59 €
In stock 3 pcs
Tea organic, British brand, 36 sachets, 6 flavours - 0.38 €/pcs - from 220.98 €/1 kg
English Tea Shop English Breakfast
Amazing Deal
3.39 €
In stock > 5 pcs
Tea -organic, British brand, 20 bags - 0.17 €/pcs - from 67.80 €/1 kg
English Tea Shop Gift collection Classic pyramid 24 g, 12 pcs bio ETS12
Discounted -48 %
7.09 €
13.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - organic, British brand, gift set, 12 flavours, tea mix - 0.59 €/pcs - from 295.42 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 54 %
Star Wars Movie Bounty Blaster Mandalorian
28.90 €
In stock > 5 pcs
Figure - action, motif: Star Wars, 27,9 cm height, material: plastic, with a moving head and with moving limbs, from 4 years
English Tea Shop Gift set Wellness pyramids 24 g, 12 pcs organic ETS12
Discounted -31 %
8.19 €
11.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - organic, British brand, gift set, 6 flavours, tea mix - 0.68 €/pcs - from 341.25 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
LEGO® Animal Crossing™ 77059 Timmy and Tommy and a Fun Day Out
44.90 €
In stock > 5 pcs
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 513 pc(s)
Bery Jones Dark Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in dark chocolate, balanced combination of salty and intensely chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
UNO Liars
Amazing Deal
6.99 €
In stock > 10 pcs
Card Game for 2–6 players, recommended from 7 years, minimum game length 15 min
Bery Jones Salted Caramel Pretzels 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crunchy pretzels covered in salted caramel, original combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...