Parties and Celebrations – Amazing Deals
In this category, you will find great deals on parties and Celebrations. We currently have 158 best-selling items in the parties and Celebrations category. Looking for the lowest-priced parties and Celebrations? Check out the cheap parties and Celebrations category.
All from 158
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cranberries 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - pleasant combination of juicy cranberries and high-quality dark chocolate (66%) with a cocoa solids content of at least 38%, ideal as a snack, in yogurt, porridge, or...
Bery Jones Corn in Milk Chocolate 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 15.98 €/1 kg
AlzaPower Super Alkaline LR20 (D) 2pcs
Great price
4.89 €
In stock > 20 pcs
Disposable Battery - large D mono battery, alkaline, voltage up to 1.5V, capacity 13,100mAh, 0% cadmium, mercury and lead, 2 pcs per pack
English Tea Shop Green Advent Calendar Puzzle, 48g, 25pcs, Organic, ETS25
Discounted -42 %
12.09 €
20.90 €
In stock > 10 pcs
Advent Calendar - organic, British brand, gift set, 13 flavours, blended teas - 0.48 €/pcs - from 241.80 €/1 kg
LEGO® Icons 40809 Christmas Gingerbread House
Amazing Deal
29.90 €
In stock > 5 pcs
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Buildings, Houses and Christmas, launched in 2026 - new releases, 498 pc(s)
Bery Jones Tri-coloured almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted almond kernels coated in three different glazes (dark chocolate [26%]), yogurt glaze [26%], and white chocolate with caramel [22%]), high-quality chocolate with a...
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Ravensburger 115778 Star Wars Galaxie
Amazing Deal
23.90 €
In stock 1 pcs
3D Puzzle for girls and boys alike, 531 pieces in package, theme: universe, known from Star Wars, characteristics: round and numbered backside, suitable from 6 years
Ravensburger 120011569 Hylkies Marvel: Captain Marvel
Amazing Deal
3.79 €
In stock > 20 pcs
3D Puzzle for girls and boys alike, 54 pieces in package, theme: superheroes, known from Marvel, characteristics: numbered backside, suitable from 6 years
LEGO® Disney Princess 43289 Beauty and the Beast: Enchanted Castle
29.90 €
In stock > 5 pcs
LEGO Set for children, suitable from the age of 5 years, theme: Movies and TV shows, Fairy tales and Locks, launched in 2026 - new releases, 254 pc(s)
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 31 %
BERLINGERHAUS cast iron teapot 0,8 l black
Discounted -22 %
26.90 €
34.70 €
In stock 1 pcs
Tea Kettle - capacity: 0,8 l, cast iron, sieve
Basilur Merry Berry Assorted Vol. II 20 × 2 g, 10 × 1.5 g, 10 × 1.8 g
Discounted -21 %
9.39 €
11.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - green, black and fruit, tea blend, weight 73 g - 128.63 €/1 kg
AlzaPower Rechargeable HR6 (AA) 1800 mAh 4pcs
Great price
from
9.50 €
In stock > 10 pcs
Rechargeable Battery - AA penlight, NiMH cell, up to 500 charging cycles, voltage 1.2V, capacity 1,800mAh, low self-discharge, no memory effect, 4 pcs per pack
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
BASILUR Merry Berry Assorted Vol. I 40 sachets, cover
Discounted -21 %
9.29 €
11.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - Black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 73 g, composition apple, Lavender, raspberry, orange, cinnamon, stevia, rosehip and vanilla - 0.23 €/pcs - from 127.26 €/1 kg
ColorWay AA 1200mAh 2pcs
Discounted -39 %
13.19 €
21.90 €
In stock 1 pcs
Rechargeable Battery AA (LR6), li-pol cell, 500 charging cycles, voltage up to 1,5 V, 1,2 Ah, 2 pc(s) per pack
English Tea Shop, Green Christmas Collection 24g, 12pcs, Organic, ETS12
Discounted -43 %
7.79 €
13.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - organic, British brand, gift set, 4 flavours, mixed teas - 0.65 €/pcs - from 324.58 €/1 kg
LATTAFA Najdia EdP Set 150 ml
Amazing Deal
11.49 €
In stock > 10 pcs
Perfume Gift Set contains: EdP 100 ml, Deodorant 50 ml
Bery Jones Milk Chocolate Cashew 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
English Tea Shop Rooibos with vanilla and chocolate 20 pcs
Discounted -82 %
3.49 €
19.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - red, tea bags, tea blend, Sri Lankan, weight 40 g - 0.17 €/pcs - from 87.25 €/1 kg