Sencor
All from 475
SENCOR SOX 018 1,2,3X
10.90 €
In stock > 10 pcs
Replacement Head - for SENCOR SOC 1x, SENCOR SOC 2x and SENCOR SOC 3x, sonic type, 2 pc(s) in package - 5.45 €/1 pc(s)
SENCOR SBL 7550SS
69.90 €
In stock > 5 pcs
Countertop Blender - power: 800W, maximum power generated: 24000 rev/min, number of speeds: 2, container volume: 0,9l, container material: tritan, no special features, suitable for...
SENCOR SCB 9001GY
47.90 €
In stock 1 pcs
Food Chopper -, volume: 500ml, container made of glass, 2 speed(s), number of containers: 1 pc(s), dishwasher safe
SENCOR SMF 2031BK
32.90 €
In stock > 5 pcs
Milk Frother - Electric, to produce milk foam, 1 program, lid and container included, volume 0,15 l
SENCOR STX 029 balloon whisk STM 7900
12.90 €
In stock > 5 pcs
Food Processor Accessory - whisk, compatible with Sencor STX series
SENCOR SHM 5215WH
22.90 €
In stock > 10 pcs
Hand Mixer power input 500 W, number of speeds: 5, dough hooks and whisks, white colour, features kneading, whipping , pulse switch and whisk release button
SENCOR SFX 85 SFD 851GR
25.90 €
In stock > 5 pcs
Add-on Plate - Replacement drying trays, for SENCOR SFD 851GR fruit dryer, 3 pcs in pack, size 29 × 20 cm
SENCOR SOX 017 1,2,3X
10.90 €
In stock > 10 pcs
Replacement Head - for SENCOR SOC 1x, SENCOR SOC 2x and SENCOR SOC 3x, sonic type, 2 pc(s) in package - 5.45 €/1 pc(s)
SENCOR SOX 080 to SOC 081x
12.90 €
In stock > 5 pcs
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 6.45 €/1 pc(s)
SENCOR SHB 6301WH
48.90 €
In stock > 5 pcs
Hand Blender - input power 1200W, speed settings: 15, cutting, whisking and mixing, smooth speed control at the touch of a button and turbo speed, leg material stainless steel,...
SENCOR STX 043 STM 79x SENCO, stainless steel
25.90 €
In stock 2 pcs
Food Processor Accessory - whisk, compatible with Sencor STX series
SENCOR STX 022 candy maker STM37x
10.90 €
In stock 2 pcs
Food Processor Accessory - attachment, compatible with Sencor STX series
SENCOR STX 027 pasta maker STM 79x
13.90 €
In stock 1 pcs
Food Processor Accessory - attachment, compatible with Sencor STM series
SENCOR SOX 105 Replacement head
20.90 €
In stock 5 pcs
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 10.45 €/1 pc(s)
SENCOR SOX 107 Replacement head
19.90 €
In stock 2 pcs
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 9.95 €/1 pc(s)
SENCOR SHX 008 Filter for SHF 3000WH
29.90 €
In stock 1 pcs
Air Humidifier Filter Sencor SHF 3000WH - 6 month service life, dimensions 148 × 191 × 192 mm (H×W×D)
SENCOR SLA FA6B150 A6 150mic - 100pcs
3.39 €
In stock > 10 pcs
Laminating Film A6, 2×75 microns, 100 pc(s)
SENCOR SOI 2200SL Oral Irrigator
52.90 €
In stock > 5 pcs
Electric Flosser - 4 nozzle(s) per pack, 600ml tank, timer, cleaning modes and display, power: mains-powered
SENCOR SOX 013RS Replacement Head for SOI 09x
from
21.65 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 091x, sonic type, 4 pc(s) in package - from 6.23 €/1 pc(s)
Sencor SWS TH8700-8800-7300
21.90 €
In stock 4 pcs
External Home Weather Station Sensor - Table, required batteries: 2 × AA
SENCOR SMM 3090SS
40.90 €
In stock > 5 pcs
Makeup Mirror - desktop, material: stainless steel, diameter: 18cm, led light, adjustable and reversible
SENCOR SOX 014GR Replacement Head for SOI 09x
from
21.65 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 091x, sonic type, 4 pc(s) in package - from 6.23 €/1 pc(s)