Sencor
All from 475
Sencor SSK 482
67.90 €
In stock > 5 pcs
Paper Shredder - security level: P-4, cross section, shredding capacity up to 10 sheets, including CD/DVD, plastic cards, bin capacity: 14 l, reverse gear, shutdown on...
Sencor SWS 9700
101.90 €
In stock > 5 pcs
Weather Station - professional, wireless, radio frequency connection, interior and outdoor, with forecast and current weather monitoring, measures barometric pressure, wind speed...
SENCOR SES 7210WH
266.90 €
Slightly used 1 pcs
Automatic Coffee Machine - pressure: 19 bar, hot water function, one-touch beverage preparation and automatic shutdown, 1,1l water reservoir, coffee bean container of 150g, 5...
SENCOR SES 6010SS Espresso
-9 % off new
293.90 €
New 324.91 €
Slightly used 1 pcs
Lever Coffee Machine - pressure 15bar, water container volume 2,3l, hot water function, input power 1770W, number of coffee beverages:, width 41cm, height 41cm, depth 33cm,...
SENCOR SLA 230 A4
-5 % off new
33.90 €
New 36.06 €
Unsealed 1 pcs
Laminator - A4, for pouches up to 2×125 microns, 210mm slot width, 250mm/min laminating speed, 5min warm-up time, 2 cylinders, hot and cold laminating, features: rounded corners
SENCOR SFN 4091WH
-6 % off new
114.90 €
New 123.30 €
Unsealed 1 pcs
Fan - Stand, blade diameter: 36cm, noise level of 52 dB, power: 33W, number of speeds: 12, oscillation, timer, night mode and eco mode, colour white
SENCOR SSK 362
-5 % off new
36.90 €
New 38.90 €
Unsealed 1 pcs
Paper Shredder - security level: P-4, cross section, shredding capacity up to 4 sheets, including bin capacity: 8 l, reverse gear, shutdown on overheating/overload and automatic...
SENCOR SWS 6300
-11 % off new
41.90 €
New 47.39 €
Unsealed 2 pcs
Weather Station - home, wireless, interior and outdoor, with forecast and current weather monitoring, snooze, alarm clock, low battery indicator and DCF reception, measures...
SENCOR SWS 8000
73.90 €
In stock 1 pcs
Weather Station - home, wireless, interior and outdoor, with forecast and current weather monitoring, DCF reception, measures barometric pressure, temperature, humidity, displays...
SENCOR SHB 6552BK
Great price
83.90 €
In stock > 5 pcs
Hand Blender - input power 1500W, speed settings: 15, cutting, whisking and mixing, smooth speed control at the touch of a button and turbo speed, leg material stainless steel,...
SENCOR SOX 004BK Replacement Head
from
17.31 €
In stock 5 pcs
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 1x, SENCOR SOC 2x, SENCOR SOC 3x and SENCOR Sonic Protection, 4 pc(s) in package - from 4.98 €/1 pc(s)
SENCOR SOX 015 Replacement attachments
19.90 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 9.95 €/1 pc(s)
SENCOR SCB 7000WH
40.90 €
In stock 4 pcs
Food Chopper - power: 800W, volume: 3000ml, container made of glass, number of containers: 1 pc(s)
SENCOR SOX 102 SOC 4x, 2 pcs
19.90 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 4x, sonic type, 2 pc(s) in package - 9.95 €/1 pc(s)
SENCOR STX 017 slicer and grater STM37x
24.90 €
In stock 3 pcs
Food Processor Accessory - cutter and grater, compatible with Sencor STX series
SENCOR SCB 8000BK
59.90 €
In stock > 5 pcs
Food Chopper - power: 800W, volume: 2700ml, container made of stainless steel, number of containers: 1 pc(s)
SENCOR SOX 016 Replacement attachments
19.90 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 9.95 €/1 pc(s)
SENCOR SOX 012BL Replacement Head for SOI 09x
from
21.65 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 091x, sonic type, 4 pc(s) in package - from 6.23 €/1 pc(s)
SENCOR SOX 101 SOC 4x, 2 pcs
19.90 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 4x, sonic type, 2 pc(s) in package - 9.95 €/1 pc(s)
SENCOR SHB 9130WH
Discounted -14 %
96.90 €
112.90 €
In stock > 5 pcs
Hand Blender - speed settings: 2, cutting, whisking and mixing, number of blades: 4, smooth speed control at the touch of a button, leg material metal, food chopper with bowl...
SENCOR SOI 1210BL
48.90 €
In stock > 5 pcs
Electric Flosser - 3 programs, 5 nozzle(s) per pack, 150ml tank, cleaning modes and battery indicator, power: battery-powered
SENCOR SOX 103 SOC 4x, 2 pcs
19.90 €
In stock > 10 pcs
Toothbrush Replacement Head - for SENCOR SOC 4x, sonic type, 2 pc(s) in package - 9.95 €/1 pc(s)