Reviews 27" DAHUA LM27-E230C
Interested in reviews of 27" DAHUA LM27-E230C? It got 4.7 out of 5 stars from our customers. Find specific customer reviews of 27" DAHUA LM27-E230C below. We will appreciate if you also share your experiences with 27" DAHUA LM27-E230C after purchasing.
27" DAHUA LM27-E230C - Monitor
27" DAHUA LM27-E230C
In stock > 5 pcs
Add to Cart
Kristián, Jihlava 1flag
Rated 10/05/2025, variant 27" DAHUA LM27-E230C
Verified purchase - review from a price comparison website
it's a quality monitor that is easy on the eyes
size 27 at the beginning I had to get used to the previous monitor was 21,5
I recommend for people who need fullHD in games, it has beautiful colors
Nothing yet
0 ×Report
Automatic translation
Ivo, Níměřiceflag
Rated 17/03/2025, variant 27" DAHUA LM27-E230C
Superb monitor, brilliant colours, curved screen for a great gaming experience
I don't think you can buy anything better for the money.
The description says 165 Hz, but unfortunately I don't get more than 144 Hz, probably due to the graphics card I'm using.
0 ×Report
Automatic translation
Radovan, Štětíflag
Rated 09/01/2025, variant 27" DAHUA LM27-E230C
Nothing yet.
Jaroslav, Miloviceflag
Rated 07/01/2025, variant 27" DAHUA LM27-E230C
Verified purchase
So far I am very satisfied.
Ondřej, Plzeňflag
Rated 28/11/2024, variant 27" DAHUA LM27-E230C
super I am very satisfied, it exceeded my expectations
Anonymous customerflag
Rated 18/11/2024, variant 27" DAHUA LM27-E230C