27" DAHUA LM27-E230C
Buy with code ALZADAYS25DE
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 165 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 4000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 84 %
sRGB 99 %
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.3 cm
Height 36.52 cm
Depth 7.96 cm
Weight 3.98 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included DisplayPort
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Code:  WK0610b4
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Dahua LM27-E230C
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" DAHUA LM27-E230C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" DAHUA LM27-E230C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" DAHUA LM27-E230C