Cheap paper Glue KORES
On this page you will find paper Glue KORES at the lowest prices, more so all paper Glue KORES ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is KORES Chameleon glue stick purple 15 g marked at 1.59 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 26
KORES Chameleon glue stick purple 15 g
1.59 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - universal, ensures hard connections, suitable for use on textile and for paper - 10.60 €/100 g
KORES Glue stick 8 g
1.99 €
In stock > 50 pcs
Glue stick does not contain solvents or acids, bonds permanently in 60 seconds, leaves no residue and is water washable, easily washable, contains glycerin for gentle bonding,...
KORES glue stick Children's Act of the Year, 15 g
2.19 €
In stock > 50 pcs
Glue stick - glue stick for gluing paper, cardboard, photographs and light textiles, contains glycerin, water washable, easy application - 14.60 €/100 g
KORES ECO glue stick 2 x 10 g
2.19 €
In stock > 20 pcs
Glue stick contains glycerin for gentle bonding, it won't dry up, 95% natural adhesive, 85% recycled plastic, clean and smooth application, airtight closure for long life, glues...
KORES White glue 125 ml
New arrival
2.79 €
In stock 5 pcs
Liquid paste white PVA 125ml, fast-closing cap for clean and easy use, glues paper, cardboard, light textiles, leather, cork, wood and polystyrene - 2.23 €/100 ml
KORES Glue Stick Pastel LOLLIPOPZ 20 g
from
2.37 €
In stock > 20 pcs
Glue stick in the Lollipopz design edition, 1 piece (random colour - mix of 4 colours), does not contain solvents or acids, bonds permanently in 60 seconds, leaves no residue and...
KORES Gumfix 50 g
Discounted -24 %
2.79 €
3.69 €
In stock > 20 pcs
Adhesive Rubber universal,, suitable for use on material type: Wood, Plastic and Paper - 0.03 €/1 pc(s)
KORES Glitter glue 5 × 10,5 ml, with glitter
3.19 €
In stock > 10 pcs
Liquid paste - universal, suitable for use on wood, textile and for paper - 6.08 €/100 ml
KORES ECO Universal 125ml
New arrival
3.29 €
In stock > 5 pcs
Liquid paste universal, eco-friendly 125ml, quick-lock cap for clean and easy use, solvent-free and creates a transparent film when dry, bonds paper, cardboard, light textiles,...
KORES ECO Gumfix 50 g
3.59 €
In stock > 5 pcs
Adhesive Rubber ecological, made from naturally derived raw materials, 84 pre-cut squares, weight 50 g, for different types of surfaces, reusable - 0.04 €/1 pc(s)
KORES Glitter glue 5 × 10.5 ml, pastel
Amazing Deal
3.69 €
In stock 3 pcs
Liquid paste - universal, suitable for use on wood, textile and for paper - 7.03 €/100 ml
KORES Magic Slime Activator 250ml
Discounted -11 %
3.99 €
4.49 €
In stock 4 pcs
Liquid paste - for the production of homemade slime - 1.60 €/100 ml
KORES Glue stick 2 × 15 g
4.09 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - universal, ensures hard connections, suitable for use on textile and for paper - 27.27 €/100 g
KORES ECO glue stick 2 x 20 g
4.29 €
In stock > 10 pcs
Glue stick Contains glycerin for gentle bonding, it won't dry up, 95% natural adhesive, 85% recycled plastic, clean and smooth application, airtight closure for long life, glues...
KORES Metallic glue stick 2 x 20 g
Discounted -7 %
4.89 €
5.29 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - does not contain solvents or acids, bonds permanently in 60 seconds, leaves no residue and is water washable, easily washable, contains glycerin for gentle bonding,...
KORES Glue stick 2 × 20 g
Discounted -7 %
4.89 €
5.29 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - - 24.45 €/100 g
KORES Transparent Removable Glue Dots, double-sided, 200 pieces per roll
New arrival
5.29 €
On the way > 5 pcs
Expected 07/10/2026
Photo Stickers - transparent double-sided adhesive dots with instant adhesion, removable without leaving any residue, ideal for photographs, craft projects, decorations and gift...
KORES Glue stick 4 × 8 g
5.29 €
In stock > 10 pcs
Glue stick does not contain solvents or acids, bonds permanently in 60 seconds, leaves no residue and is water washable, easily washable, contains glycerin for gentle bonding,...
KORES ECO glue stick 2 x 40 g
5.49 €
In stock > 10 pcs
Glue stick contains glycerin for gentle bonding, it won't dry up, 95% natural adhesive, 85% recycled plastic, clean and smooth application, airtight closure for long life, glues...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lepidla na papír
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Lepidlá na papier
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Papierkleber
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Papírragasztók