Cheap hair Straighteners GHD
On this page you will find hair Straighteners GHD at the lowest prices, more so all hair Straighteners GHD ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is ghd Bodyguard Heat Protect Spray Travel Size 50 ml marked at 11.90 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 20
ghd Bodyguard Heat Protect Spray Travel Size 50 ml
New arrival
11.90 €
In stock 2 pcs
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, volume 50 ml - 23.80 €/100 ml
ghd Curly Ever After Curl Hold Spray 120 ml
New arrival
18.90 €
Ordered on request
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, medium hold, volume 120 ml - 15.75 €/100 ml
ghd Pick Me Up Root & Volume Spray 120 ml
New arrival
19.90 €
Ordered on request
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, volume 120 ml - 16.58 €/100 ml
GHD Straight On Straight & Smooth Spray 120 ml
23.99 €
Ordered on request
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, volume 120 ml - 19.99 €/100 ml
ghd Volume Forever Volumizing Blow Dry Cream 100 ml
New arrival
25.90 €
In stock 3 pcs
Hair Cream - professional, for all hair types, protects from high temperature, medium hold, volume 100 ml - 25.90 €/100 ml
ghd Bodyguard All Hair Types Heat Protect Spray 120 ml
New arrival
29.90 €
In stock 4 pcs
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, volume 120 ml - 24.92 €/100 ml
ghd Iron bag
New arrival
38.90 €
Ordered on request
Hair Straightener Accessories - heat-resistant housing, made of quilted synthetic leather, heat-resistant inner lining, can be unfolded on a heat-resistant mat, for all ghd Styler...
ghd Sleek Talker Wet To Sleek Styling Oil 95 ml
New arrival
44.90 €
In stock 3 pcs
Hair Oil for for all hair types, damaged, dry and frizzy and unruly, effect: hydration, nutrition, gloss, softness and smoothing, 95 ml volume, for women - 47.26 €/100 ml
ghd helios black
-7 % off new
169.90 €
New 182.90 €
Unsealed 1 pcs
Hair Dryer ionic technology power: 2200W, ionisation, temperature regulation and airflow control, number of speeds: 2, number of temperature settings: 3, hanging loop, power cord...
ghd Gold Styler
169.90 €
In stock 3 pcs
Flat Iron - temperature range: 185°C - 185°C, also suitable for hair curling, light signaling operation and automatic shutdown, no display, cable length: 2,7m, colour: black
ghd helios black
182.90 €
In stock 2 pcs
Hair Dryer ionic technology power: 2200W, ionisation, temperature regulation and airflow control, number of speeds: 2, number of temperature settings: 3, hanging loop, power cord...
ghd Platinum+ Styler black
195.90 €
In stock 1 pcs
Flat Iron - plate material: ceramics, heat-up time: 20 s, temperature range: 185°C - 185°C, rapid heating, also suitable for hair curling and light signaling operation, no display,...
ghd 99350169194 Rise
216.19 €
Ordered on request
Electric Hair Brush - , max. temperature 185°C, heat up time 20s, cable length 2,7m, also suitable for hair curling and automatic shutdown
ghd Unplugged wireless hair straightener, black
249.90 €
In stock 1 pcs
Flat Iron - plate material: ceramics, plate width: 22,5mm, heat-up time: 45 s, temperature range: 185°C - 185°C, rapid heating, also suitable for hair curling and automatic...
ghd Chronos Styler black
Great price
275.90 €
In stock 1 pcs
Flat Iron - plate material: ceramics, heat-up time: 20 s, temperature range: 185°C - 185°C, rapid heating, also suitable for hair curling, light signaling operation and automatic...
ghd Duet Style 2-in-1 Hot Air Styler black
288.90 €
In stock 2 pcs
Flat Iron - plate material: ceramics, plate width: 22,5mm, heat-up time: 45 s, temperature range: 120°C - 185°C, rapid heating, automatic shutdown and wet ironing, no display,...
ghd Chronos Max White
New arrival
305.90 €
In stock 2 pcs
Flat Iron - plate material: ceramics, plates: diamond-ceramic, plate width: 43mm, heat-up time: 20 s, temperature range: 185°C - 185°C, rapid heating, also suitable for hair...
ghd Chronos Max Black
New arrival
381.90 €
In stock 2 pcs
Flat Iron - plate material: ceramics, plates: diamond-ceramic, plate width: 43mm, heat-up time: 20 s, temperature range: 185°C - 185°C, rapid heating, also suitable for hair...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Žehličky na vlasy
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Žehličky na vlasy
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Glätteisen
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajvasalók