Best sellers, best paper Glue
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked paper Glue from the most sold to the least sold. You have 52 products to choose from. Customers have the most interest in HERLITZ glue stick 36 g, which you can buy for 2.29 € incl. VAT. If you’re intrested in paper Glue in terms of the highest reviews, then look at the paper Glue reviews and tests category.
All from 52
HERKULES Neon bar 15 g, random colour (1 pc)
from
2.04 €
In stock > 10 pcs
Glue stick - adhesive stick, mix of neon colours - random colour, 15 g, 1 piece per pack - from 15.93 €/100 g
KORES ECO glue stick 2 x 20 g
4.29 €
In stock > 10 pcs
Glue stick Contains glycerin for gentle bonding, it won't dry up, 95% natural adhesive, 85% recycled plastic, clean and smooth application, airtight closure for long life, glues...
CENTROPEN Glue stick 15 grams 9581
0.59 €
In stock > 5 pcs
Glue stick - adhesive stick for paper, cardboard and photos, pull-out mechanism, solvent-free, can be washed from clothes, weight 15 g - 3.93 €/100 g
CENTROPEN Glue stick 10 grams 9582
0.49 €
In stock > 50 pcs
Glue stick - adhesive stick for paper, cardboard and photos, pull-out mechanism, solvent-free, can be washed from clothes, weight 10 g - 4.90 €/100 g
CENTROPEN Glue stick 35 grams 9580
1.19 €
In stock > 50 pcs
Glue stick - adhesive stick for paper, cardboard and photos, pull-out mechanism, solvent-free, can be washed from clothes, weight 35 g - 3.40 €/100 g
KORES Metallic glue stick 2 x 20 g
Discounted -7 %
4.89 €
5.29 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - does not contain solvents or acids, bonds permanently in 60 seconds, leaves no residue and is water washable, easily washable, contains glycerin for gentle bonding,...
CONCORDE Liquid, 30ml
0.39 €
In stock > 50 pcs
Liquid paste - with sponge, for paper, light textiles and cardboard, contents: 30ml - 1.30 €/100 ml
KORES Glitter glue 5 × 10.5 ml, pastel
Amazing Deal
3.69 €
In stock 3 pcs
Liquid paste - universal, suitable for use on wood, textile and for paper - 7.03 €/100 ml
KORES Glitter glue 5 × 10,5 ml, with glitter
3.19 €
In stock > 10 pcs
Liquid paste - universal, suitable for use on wood, textile and for paper - 6.08 €/100 ml
KORES Magic Slime Activator 250ml
Discounted -11 %
3.99 €
4.49 €
In stock 4 pcs
Liquid paste - for the production of homemade slime - 1.60 €/100 ml
KORES Glufix 500ml
Discounted -6 %
6.79 €
7.29 €
In stock > 5 pcs
Liquid paste - suitable for the production of home-made safe slime - 1.36 €/100 ml
KORES Gumfix 50 g
Discounted -24 %
2.79 €
3.69 €
In stock > 20 pcs
Adhesive Rubber universal,, suitable for use on material type: Wood, Plastic and Paper - 0.03 €/1 pc(s)
KORES Chameleon glue stick purple 15 g
1.59 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - universal, ensures hard connections, suitable for use on textile and for paper - 10.60 €/100 g
KORES Glue stick 2 × 15 g
4.09 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - universal, ensures hard connections, suitable for use on textile and for paper - 27.27 €/100 g
Q-CONNECT Qstick, 40 g
0.99 €
In stock > 5 pcs
Glue stick - for paper, cardboard and photos. It is extended by turning the lower part. It does not spread - 2.48 €/100 g
KORES Glue stick 2 × 20 g
Discounted -7 %
4.89 €
5.29 €
In stock > 20 pcs
Glue stick - - 24.45 €/100 g
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lepidla na papír
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Lepidlá na papier
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Papierkleber
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Papírragasztók