Basilur
We can deliver Basilur products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 239
BASILUR KINGSLEAF Wreath Collection Cheer Paper 50g
New arrival
4.69 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 93.80 €/1 kg
BASILUR Fruit Red Hot Ginger Pyramid 15 × 2 g
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 129.67 €/1 kg
BASILUR RISTON Winter Collection 30 Tea Bags
New arrival
6.69 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.11 €/pcs - from 128.65 €/1 kg
BASILUR RISTON Merry Christmas Red Paper Tube 85g
New arrival
4.69 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 55.18 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Xmas Black Spiced Orange Gift Box 20 × 2g
New arrival
2.89 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.05 €/pcs - from 72.25 €/1 kg
BASILUR RISTON Happy New Year Gift Pack 20 Gastro Tea Bags
New arrival
6.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.10 €/pcs - from 196.56 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Blueberry Boost refill pack 20 × 1.8 g
2.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.04 €/pcs - from 63.61 €/1 kg
BASILUR Music Concert London tin, 100 g
11.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.20 €/pcs - from 117.90 €/1 kg
BASILUR Bouquet Green Freshness Pyramid 15 × 2g
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 129.67 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Santa's Treats Sweet Almond Tin 50g
New arrival
4.69 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 93.80 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Santa's Treats Candy Cane Tin 50g
New arrival
4.69 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 93.80 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Zesty Lemon refills 20 × 1.8 g
2.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.04 €/pcs - from 63.61 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Rose Lychee, repackaged, 20 × 2 g
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.21 €/pcs - from 107.25 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Passionfruit Peach, repackaged, 20 × 2 g
4.30 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.22 €/pcs - from 107.50 €/1 kg
BASILUR Chinese Tie Guan Yin paper 100 g
New arrival
5.89 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.49 €/pcs - from 58.90 €/1 kg
BASILUR Chinese Milk Oolong paper 100 g
6.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.52 €/pcs - from 62.90 €/1 kg
BASILUR Orient Moroccan Mint paper 100 g
New arrival
6.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.52 €/pcs - from 62.90 €/1 kg
BASILUR Chinese Jasmine Green paper 100 g
6.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.52 €/pcs - from 62.90 €/1 kg
BASILUR Orient Caramel Dream cover 25 × 2 g
New arrival
4.29 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.36 €/pcs - from 85.80 €/1 kg
BASILUR Orient Persian Earl Grey paper 100 g
New arrival
6.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.52 €/pcs - from 62.90 €/1 kg
BASILUR Book Assorted Orient sheet 32 gastro bags
New arrival
12.59 €
In stock > 5 pcs
Tea - 2.10 €/pcs - from 209.83 €/1 kg