Basilur
We can deliver Basilur products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 239
BASILUR Old Town Festive Town Paper 75g
New arrival
4.69 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 62.53 €/1 kg
BASILUR Advent Calendar Large Cover 24 Tea Bags
New arrival
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 223.57 €/1 kg
BASILUR Festive Treats Winter Treasure Tin 75g
New arrival
6.99 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.12 €/pcs - from 93.20 €/1 kg
BASILUR Festive Treats Holiday Treasure Tin 75g
New arrival
6.99 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.12 €/pcs - from 93.20 €/1 kg
BASILUR Festive Treats Season's Treasure Tin 75g
New arrival
6.99 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.12 €/pcs - from 93.20 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted outer 20 × 2g
New arrival
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 97.25 €/1 kg
BASILUR Santa's Workshop Santa's Holiday Tin 75g
New arrival
12.19 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.20 €/pcs - from 162.53 €/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Green Tin 75g
New arrival
9.79 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 130.53 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Frosty Cranberry Pack 20 × 1.8g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 119.17 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act I: First Snow Paper 75g
New arrival
7.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.13 €/pcs - from 103.87 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act II: Joyful Hearts Paper 75g
New arrival
7.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.13 €/pcs - from 103.87 €/1 kg
BASILUR Winter Café Gingerbread Paper 75g
New arrival
7.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.12 €/pcs - from 98.53 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted paper envelope 40 gastro bags
New arrival
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 117.38 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Berry Spice Tea Bags 20 × 1.8g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 119.17 €/1 kg
BASILUR Winter Night´s Dream Midnight Magic Tin 100g
New arrival
11.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.19 €/pcs - from 113.90 €/1 kg
BASILUR Festive Tea Joyful Celebrations Tin 75g
New arrival
10.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.18 €/pcs - from 141.20 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Cranberries Paper 100g
New arrival
5.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.09 €/pcs - from 54.90 €/1 kg
BASILUR Vintage Assorted sachet 19×2g and 6×1.5g
New arrival
4.69 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 99.79 €/1 kg
BASILUR Vintage Winter Holidays Paper 85g
New arrival
5.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.09 €/pcs - from 64.59 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Assorted Vol. II Sleeve 40 × 1.8g
New arrival
9.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 135.97 €/1 kg
BASILUR Festival Frosty Evening Paper 100g
New arrival
5.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.09 €/pcs - from 54.90 €/1 kg
BASILUR Personal Tea Shop Paper 100g
New arrival
5.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.10 €/pcs - from 58.90 €/1 kg