Basilur
We can deliver Basilur products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 239
BASILUR Festive Treats Season's Treasure Tin 75g
New arrival
6.99 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.12 €/pcs - from 93.20 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted outer 20 × 2g
New arrival
3.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.06 €/pcs - from 97.25 €/1 kg
BASILUR Around The World Christmas in Prague Red Tin 75g
New arrival
9.79 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 130.53 €/1 kg
BASILUR Around the World Christmas in Prague Green Tin 75g
New arrival
9.79 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 130.53 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Frosty Cranberry Pack 20 × 1.8g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 119.17 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act I: First Snow Paper 75g
New arrival
7.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.13 €/pcs - from 103.87 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act II: Joyful Hearts Paper 75g
New arrival
7.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.13 €/pcs - from 103.87 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Assorted paper envelope 40 gastro bags
New arrival
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 117.38 €/1 kg
BASILUR Four Seasons Winter Tea Paper 100g
New arrival
5.09 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 50.90 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Berry Spice Tea Bags 20 × 1.8g
New arrival
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - 0.07 €/pcs - from 119.17 €/1 kg
BASILUR Winter Night´s Dream Midnight Magic Tin 100g
New arrival
11.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.19 €/pcs - from 113.90 €/1 kg
BASILUR Festive Tea Joyful Celebrations Tin 75g
New arrival
10.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.18 €/pcs - from 141.20 €/1 kg
BASILUR Winter Theatre Act III: Festive Time paper 75g
New arrival
7.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.13 €/pcs - from 103.87 €/1 kg
BASILUR Festival Frosty Night Paper 100g
New arrival
5.49 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.09 €/pcs - from 54.90 €/1 kg
BASILUR Winter Berries Cranberries Paper 100g
New arrival
5.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.09 €/pcs - from 54.90 €/1 kg
BASILUR Vintage Assorted sachet 19×2g and 6×1.5g
New arrival
4.69 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.08 €/pcs - from 99.79 €/1 kg
BASILUR Vintage Winter Holidays Paper 85g
New arrival
5.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.09 €/pcs - from 64.59 €/1 kg
BASILUR Christmas Fruit Assorted Vol. II Sleeve 40 × 1.8g
New arrival
9.79 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.16 €/pcs - from 135.97 €/1 kg
BASILUR Festival Frosty Evening Paper 100g
New arrival
5.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.09 €/pcs - from 54.90 €/1 kg
BASILUR Personal Tea Shop Paper 100g
New arrival
5.89 €
In stock > 10 pcs
Tea - 0.10 €/pcs - from 58.90 €/1 kg
Basilur Magic Pineapple & Orange Tea, unpackaged, 25 × 1.5 g
New arrival
3.09 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.12 €/pcs - from 81.32 €/1 kg
BASILUR KINGSLEAF Apple & Cinnamon, refill pack, 20 × 1.8 g
2.29 €
In stock > 5 pcs
Tea - 0.04 €/pcs - from 63.61 €/1 kg