Basilur
We can deliver Basilur products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 239
BASILUR Floral Magic Blooming Hour sheet 75g
7.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 1.23 €/pcs - from 85.93 €/1 kg
BASILUR Sweet Orchard Peach & Elderflower paper 75g
6.59 €
In stock 1 pcs
Tea - 1.10 €/pcs - from 80.37 €/1 kg
BASILUR Sweet Orchard Orange & Orange Blossom paper 75g
6.59 €
In stock > 5 pcs
Tea - 1.10 €/pcs - from 80.37 €/1 kg
BASILUR Bloom Café Zesty Twist paper 75g
7.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - 1.23 €/pcs - from 90.12 €/1 kg
Basilur Christmas Spice Chai Book Assorted 32 × 2 g tin
Discounted -14 %
14.49 €
16.90 €
In stock > 5 pcs
Tea - green, black and fruit, tea blend, weight 64 g - 226.41 €/1 kg
Basilur Specialty English Breakfast 100 g tin
10.90 €
In stock > 5 pcs
Tea - black, single species, weight 100 g - 109 €/1 kg
Basilur Fruit Infusions Assorted Vol. IIl 60 × 2 g
11.90 €
In stock > 5 pcs
Tea - fruity, tea blend, weight 120 g - 99.17 €/1 kg
Basilur Earl Grey Book Assorted 32 × 2 g sheet
16.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - black, tea blend, weight 64 g - 264.06 €/1 kg
Basilur Festive Tea Holiday Delights 75 g tin
Discounted -17 %
10.59 €
12.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - black, tea blend, weight 75 g - 141.20 €/1 kg
Basilur Festive Tea Enchanting Nights 75 g tin
Discounted -11 %
10.59 €
11.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - green, tea blend, weight 75 g - 141.20 €/1 kg
Basilur Magic Green Blackberry 100 g paper
5.49 €
In stock > 10 pcs
Tea - green, tea blend, weight 100 g - 54.90 €/1 kg
Basilur Magic Green Apple & Cinnamon 100 g paper
Discounted -5 %
5.39 €
5.69 €
In stock > 10 pcs
Tea - green, tea blend, weight 100 g - 53.90 €/1 kg
Basilur Infinite Moments Winter Stars 75 g paper
4.69 €
In stock > 10 pcs
Tea - black, tea blend, weight 75 g - 62.53 €/1 kg
Basilur Christmas Spice Chai Assorted 40 × 2 g
Discounted -13 %
9.39 €
10.90 €
In stock > 10 pcs
Tea - black, tea blend, weight 80 g - 117.38 €/1 kg
BASILUR Bouquet Cream Fantasy paper 100 g
8.09 €
In stock > 10 pcs
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 100 g, composition papaya and amaranth - 0.67 €/pcs - from 80.90 €/1 kg
BASILUR Serene Blooms Petal Harmony sheet 75 g
6.59 €
In stock > 5 pcs
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 75 g, composition orange - 0.14 €/pcs - from 87.87 €/1 kg
BASILUR Vintage Blossoms Book Assorted sheet 32 × 1,5 g
15.90 €
In stock > 5 pcs
Tea - green and black, bags, tea set, Sri Lankan, weight 64 g, composition chamomile, turmeric and rose - 2.65 €/pcs - from 248.44 €/1 kg
BASILUR Serene Blooms Floral Dreams sheet 75 g
6.59 €
In stock > 10 pcs
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 75 g, composition jasmine and rose - 0.14 €/pcs - from 87.87 €/1 kg
BASILUR Serene Blooms Sweet Treats sheet 75 g
6.59 €
In stock 3 pcs
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Sri Lankan, weight 75 g, composition strawberry and rose - 0.14 €/pcs - from 87.87 €/1 kg
BASILUR gift Pink Tea Assorted 40 gastro bags
9.39 €
In stock > 10 pcs
Tea - Green, bags, tea set, Sri Lankan, weight 60 g, composition of hibiscus - 0.78 €/pcs - from 156.50 €/1 kg
BASILUR Floral Harmony Cherry Blossoms paper 75 g
6.59 €
In stock > 5 pcs
Tea - Green, sprinkled, single-species, Sri Lankan, weight 75 g, composition of rose - 1.10 €/pcs - from 87.87 €/1 kg
BASILUR Cold Brew Strawberry Cucumber & Mint 20 × 2 g
4.29 €
In stock > 20 pcs
Tea - fruity, bags, tea blend, Sri Lankan, weight 40 g, composition hibiscus and mint - 0.36 €/pcs - from 107.25 €/1 kg