50" Sharp 50HP5265E
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 50 " (127 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Audio-video connectors HDMI 2.1
Total number of HDMI ports 4 ×
Number of HDMI 2.1 ports 4 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Dimensions and weight
TV width 111.1 cm
TV height 70.2 cm
TV depth 26 cm
TV weight 9.7 kg
Height without stand 64.5 cm
Depth without stand 8.2 cm
Base width / leg spacing 96.4 cm
Audio
Speaker performance 24 W
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 63 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia
Code:  WB055y2def11
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 50" Sharp 50HP5265E
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Sharp 50HP5265E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Sharp 50HP5265E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Sharp 50HP5265E