Zalman ZM1000-HP PLUS 1000W
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 1,000 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Detachable cables, Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Silver
Performance 89.1 %
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 9pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 8pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 140 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 210 mm (21 cm)
Weight 4 kg (4,000 g)
Code:  UE270l4
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Zalman ZM1000-HP PLUS 1000W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Zalman ZM1000-HP PLUS 1000W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Zalman ZM1000-HP PLUS 1000W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Zalman ZM1000-HP PLUS 1000W