24" UD 24WE5210
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 17 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Global applications NETFLIX, YouTube, Canal+
Czech apps SledováníTV, Vodafone TV, Telly
Slovak apps SledováníTV
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 33 cm
Depth without stand 8.6 cm
VESA mounting 200×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 4 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  UDtv01
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" UD 24WE5210
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" UD 24WE5210
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" UD 24WE5210
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" UD 24WE5210