Ubiquiti POE-24-24W-G
PoE properties
Maximum output power per port 24 W
Number of PoE ports 1 ×
Output voltage 24 V
Output current 1,000 mA
Dimensions and weight
Width 57 mm
Height 33 mm
Depth 88 mm