Ubiquiti POE-24-12W-G
PoE properties
Performance 12 W
Number of PoE ports 1 ×
Output voltage 24 V
Output current 0.5 mA
LAN port properties
LAN port transmission speed 1 Gbit
Dimensions and weight
Width 44 mm
Height 29 mm
Depth 87 mm