TCL 22" F22B3904R
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 Mpx
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Operating system
Operating system Without SMART support
Connectivity
Total number of HDMI ports 1 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 30.7 cm
Depth without stand 5.4 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Code:  WK690b15
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 22" TCL F22B3904R
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" TCL F22B3904R
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22" TCL F22B3904R
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 22" TCL F22B3904R