Simplehuman
We can deliver Simplehuman products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 42
Garbage bags Simplehuman type T, 3l, 40-pack
6.59 €
In stock > 10 pcs
Bin Bags - classic and reinforced (more durable), for mixed waste - 0.16 €/1 pc(s)
Simplehuman Paper towel holder, for rolls up to 17 cm, black steel
65.19 €
In stock 1 pcs
Kitchen Towel Hangers - freestanding, metal, suitable for paper towels
Simplehuman Paper towel holder, for rolls up to 17 cm, brushed stainless steel
56.24 €
In stock 2 pcs
Kitchen Towel Hangers - freestanding, metal, suitable for paper towels
Simplehuman Type N 45-50 l, retractable, 20 pcs
Discounted -15 %
10.90 €
12.90 €
In stock 5 pcs
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles and reinforced (more durable), for paper - 0.55 €/1 pc(s)
Simplehuman Retractable bags, 50-60 l, type P, 20 pcs
14.27 €
In stock 5 pcs
Bin Bags - duffel bag with pull strings and handles and reinforced (more durable), for mixed waste - 0.71 €/1 pc(s)
Simplehuman ST3003 Tru-lux LED, 5x magnification, networked, stainless steel
-13 % off new
217.90 €
New 253.22 €
As good as new 1 pcs
Makeup Mirror - wall-mounted, material: stainless steel, diameter: 20cm, led light, adjustable and motion sensor
Simplehuman Sensor with LED lighting, 5x magnification, mesh, shiny stainless steel ST3016
-5 % off new
240.90 €
New 256.04 €
Unsealed 1 pcs
Makeup Mirror - wall-mounted, material: stainless steel, diameter: 20cm, led light, adjustable and motion sensor
Simplehuman ST3003 Tru-lux LED, 5x magnification, networked, stainless steel
Discounted -1 %
253.22 €
256.04 €
Ordered on request
Makeup Mirror - wall-mounted, material: stainless steel, diameter: 20cm, led light, adjustable and motion sensor
Simplehuman Sensor TRIO MAX, DUAL LED lighting, 1x/5x/10, mains
Discounted -1 %
441.79 €
446.35 €
Ordered on request
Makeup Mirror - desktop, material: stainless steel, diameter: 25cm, led light and reversible
Simplehuman Sensor Touch, DUAL LED lighting, 5x, rechargeable, white steel
253.22 €
Ordered on request
Makeup Mirror - desktop, material: stainless steel, diameter: 20cm, led light and adjustable
Simplehuman Sensor Touch DUAL LED rechargeable, stainless steel brass
253.22 €
Ordered on request
Makeup Mirror - desktop, material: stainless steel, diameter: 23cm, led light, adjustable and motion sensor
Simplehuman Sensor Touch, DUAL LED lighting, 5x, rechargeable, Rose Gold
253.22 €
Ordered on request
Makeup Mirror - desktop, material: stainless steel, diameter: 20cm, led light and adjustable
Simplehuman Sensor Touch, DUAL LED lighting, 5x, rechargeable, matte stainless steel
319.50 €
Ordered on request
Makeup Mirror - desktop, material: stainless steel, diameter: 20cm, led light and adjustable
Simplehuman waste bin for sorted waste 10/10 l, open, matt black steel
100.46 €
Currently Unavailable
Rubbish Bin material - metal, black and blue colour, volume 20 l, number of containers: 2 pc(s), 42,5 cm x 38,7 cm x 22 cm
Simplehuman pedal bin - 45 l, half round, matt black steel, bag frame
168.80 €
Currently Unavailable
Rubbish Bin material - metal, black and silver colour, volume 45 l, opening with foot pedal, 40 cm x 67 cm x 36 cm
Simplehuman Compostable bags, 4 l, type Z, 30 pcs
11.90 €
Currently Unavailable
Bin Bags - for biowaste - 0.40 €/1 pc(s)