Seasonic M12II-850 80+ Bronze
Performance and format
Performance 850 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Detachable cables, Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 10pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 5pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 170 mm (17 cm)