Seasonic M12II-750 Evo
Performance and format
Performance 750 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Thermal speed control
Connectors
Connectors ATX 24pin
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 160 mm (16 cm)
Depth 86 mm (8.6 cm)