Panasonic LUMIX DMC-FS35EP-A modrý
Sensor
Sensor size 1/2,3"
Display
Display size 2.7 " (6.86 cm)
Lens
Max. focal length (35mm conversion) 224 mm
Minimum focal length (35mm conversion) 28 mm