LC Power LC6650GP4 V2.4 - GP4 Series 650W
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 650 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Detachable cables, Active PFC
Efficiency
Certification 80 PLUS Gold
Connectors
Connectors ATX 24pin, CPU 8pin / 4+4pin
Number of serial ATA 15-pin 6pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 140 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 160 mm (16 cm)
Weight 2.61 kg (2,610 g)
Code:  FV451
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si LC Power LC6650GP4 V2.4 - GP4 Series 650W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si LC Power LC6650GP4 V2.4 - GP4 Series 650W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte PC-Netzteil LC Power LC6650GP4 V2.4 - GP4 Serie 650W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: LC Power LC6650GP4 V2.4 - GP4 Series 650W