FORTRON FSP700-80BPN 700W
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 700 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 6pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 2pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 140 mm (14 cm)
Depth 86 mm (8.6 cm)
Code:  UD952b2
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si FORTRON FSP700-80BPN 700W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si FORTRON FSP700-80BPN 700W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte FORTRON FSP700-80BPN 700W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: FORTRON FSP700-80BPN 700W