Fortron FSP460-60HCN
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 460 W
Format ATX
Equipment
Efficiency
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 4pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 1pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)