Fortron FSP350-60GHN
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 350 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Performance 86.52 %
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 3pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 2pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 140 mm (14 cm)
Depth 86 mm (8.6 cm)
Code:  UD949a5b
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Fortron FSP350-60GHN
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Fortron FSP350-60GHN
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Fortron FSP350-60GHN 350 W 80PLUS Industrie PC-Netzteil