Enermax NAXN 82+ ENP450AWT-B 450W Bronze
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 450 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 5pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 4pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)
Code:  UD969o3c
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Enermax NAXN 82+ ENP450AWT-B 450W Bronze
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Enermax NAXN 82+ ENP450AWT-B 450W Bronze
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Enermax NAXN 82+ ENP450AWT-B 450W Bronze
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Enermax NAXN 82+ ENP450AWT-B 450W Bronze