Enermax 300W bulk Triathlor ETL300AWT
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 300 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 4pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 2pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)
Code:  UD969t1b
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Enermax Triathlor ETL300AWT 300W bulk
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Enermax Triathlor ETL300AWT 300W bulk
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Enermax 300W Groß Triathlor ETL300AWT
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Enermax Triathlor ETL300AWT 300W bulk