Bery Jones

All from 239
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 1kg
Great price
13.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 1000 g - 13.50 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Cashews 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - crunchy texture and distinctive flavour, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of 38%, the delicate...
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Organic Dried Figs Turkey 500g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - figs, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Cherries freeze-dried 100g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 125 €/1 kg
Bery Jones Mixed vegetable chips 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 373 kcal per 100 g, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - mango, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Lyophilised strawberries in dark chocolate 250g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - intense and balanced combination of flavours, freeze-dried strawberries retain their colour, taste and nutritional values, thick layer of dark chocolate (88%)...
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - mango, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Peanut Butter 100% 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Nut Cream - finely ground, source of unsaturated fatty acids, protein (24 g per 100 g) and fibre, gluten-free, palm oil, dyes or preservatives, weight 1 kg - 7.49 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 48.95 €/1 kg
Bery Jones White Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in fine white chocolate, a combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural almond, 500 g - 14.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Walnut kernels 80% pearls USA 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - origin from the USA, 80% of the pearls, large and uniform cores, delicate taste without bitterness, source of nutrients (omega-3 fatty acids, proteins and antioxidants),...
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Nuts - natural cashew, 250 g - 17.96 €/1 kg
Bery Jones Biltong beef original 100g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Meat Beef - 109 €/1 kg
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg