Bery Jones

All from 239
Bery Jones Brown Iran Raisins BIO 500g
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - organic raisins, from organic farming without synthetic pesticides, herbicides or chemical fertilisers, contain significant antioxidants, sweetened only with natural...
Bery Jones Dark Chocolate Coffee Beans 500g
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Chocolate - crisp texture and distinctive taste, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (90%) with a coffee solids content of at least 38% and a...
Bery Jones Lyophilised strawberry + banana 100 g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 74.90 €/1 kg
Bery Jones Walnuts 250g
Great price
4.39 €
In stock > 20 pcs
Nuts - natural walnut, 250 g - 17.56 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Roasted salted peanuts 1kg
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 1000 g - 6.49 €/1 kg
Bery Jones Banana slices freeze-dried XXL 300 g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 300 g - 48.33 €/1 kg
Bery Jones Cranberries Sweetened with Cane Sugar Canada BIO 500g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - cranberries, 500 g - 18.98 €/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 31.96 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 0,5 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 1kg
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted and shelled peanuts, 1000 g - 6.49 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Dried Cranberries (Cranberry) 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried plums 100 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 79.90 €/1 kg
Bery Jones Roasted unshelled peanuts JUMBO 1kg
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted peanuts, 1000 g - 6.99 €/1 kg
Bery Jones Blueberries freeze-dried 140g
Great price
13.50 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 96.43 €/1 kg
Bery Jones Macadamia nuts 500g
Great price
18.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 37 €/1 kg
Bery Jones Blackberries freeze-dried 75g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 75 g - 90.53 €/1 kg
Bery Jones Apricots freeze-dried 60 g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 60 g - 124.83 €/1 kg