Zalman MegaMax ZM500-TXII 500W
Specifications
Performance and format
Performance 500 W
Format ATX
ATX version 2.31
Modularity No
Equipment
Features and functions Active PFC, Thermal speed control, Power switch, Dual EPS
Efficiency
Certification 80 PLUS
Connectors
Connectors ATX 20+4pin, CPU 8pin / 4+4pin, Floppy 4pin, Molex 4pin, PCI-E 8pin / 6+2pin, SATA 15pin
PCI Express 8pin / 6+2pin 2pc(s)
Number of serial ATA 15-pin 6pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 3pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)
Weight 1.63 kg (1,630 g)
Code:  UE270mzm500a
Warranty: 60 months
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Zalman MegaMax ZM500-TXII
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Zalman MegaMax ZM500-TXII 500 W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Zalman MegaMax ZM500-TXII 500W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Zalman MegaMax ZM500-TXII 500W