Seasonic Prime SSR-750TD
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 750 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Titanium
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 4pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 5pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 135 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 170 mm (17 cm)
Code:  UE313k2b
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Seasonic Prime 750 W Titanium