Seasonic Prime SSR-1200GD
Specifications
Performance and format
Performance 1,200 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Detachable cables, Active PFC
Efficiency
Certification 80 PLUS Gold
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 15pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 5pc(s)
Cooling system
Fan size 135 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 170 mm (17 cm)
Code:  UE313o5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Seasonic Prime 1200 W Gold