SALOOS
We can deliver SALOOS products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 20
Saloos 100% Ylang-ylang Natural Essential Oil 5ml
from
6.16 €
In stock > 10 pcs
Essential Oil - single-component, ylang - ylang notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, humidifiers, massages, volume 5 ml - from 13.18 €/10 ml
Saloos Grep 10ml
4.69 €
In stock > 5 pcs
Essential Oil - single-component, grapefruit notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 10 ml - 4.69 €/10 ml
Saloos Lemon balm with citronella 10ml
4.49 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - multi-component, lemon grass and melissa notes, can be used for: aroma lamps, infrared saunas, humidifiers, massages, volume 10 ml - 4.49 €/10 ml
Saloos Citron 10ml
3.61 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, lemon notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 10 ml - 3.61 €/10 ml
Saloos Pine 10ml
4.29 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, pine notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 10 ml - 4.29 €/10 ml
Saloos Sandalwood West, 5ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, sandalwood notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 5 ml - 9.58 €/10 ml
Saloos Eucalyptus 10ml
3.89 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, eucalyptus notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 10 ml - 3.89 €/10 ml
Saloos Litsea Cubeba 10ml
3.88 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, lemon notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 10 ml - 3.88 €/10 ml
Saloos Thyme 100% Natural Essential Oil 5ml
6.09 €
In stock > 10 pcs
Essential Oil - single-component, thyme notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, massages, volume 5 ml - 12.18 €/10 ml
Saloos Rosemary 10ml
4.89 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, rosemary notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 10 ml - 4.89 €/10 ml
Saloos Inhale & Exhale 10 ml
5.29 €
In stock > 10 pcs
Essential Oil - multi-component, lavender, lemon grass, eucalyptus and mint notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, infrared saunas, massages, volume 10 ml -...
Saloos Orange 10ml
3.79 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, orange notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 10 ml - 3.79 €/10 ml
Saloos Red Orange 100% Organic Natural Essential Oil 5ml
5.39 €
In stock > 5 pcs
Essential Oil - single-component, orange notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, humidifiers, massages, volume 5 ml - 10.78 €/10 ml
Saloos Touch of the Sun 10 ml
5.39 €
In stock > 10 pcs
Essential Oil - single-component, bergamot and geranium notes, can be used for: baths, aroma lamps, massages, volume 10 ml - 5.39 €/10 ml
Saloos Forest scent 10 ml
4.99 €
In stock > 10 pcs
Essential Oil - multi-component, pine, fir and smrk notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml, 10 pc(s) per pack - 4.99 €/10 ml
Saloos Citrus Mix 10 ml
4.69 €
In stock > 10 pcs
Essential Oil - multi-component, lemon, citrus fruits and orange notes, can be used for: baths, aroma lamps, massages, volume 10 ml - 4.69 €/10 ml
Saloos 100% Natural Essential Oil Mandarin Green 5ml
5.29 €
In stock > 10 pcs
Essential Oil - single-component, tangerine notes, can be used for: baths, aroma lamps, infrared saunas, humidifiers, massages, volume 5 ml - 10.58 €/10 ml
Saloos Cinnamon 10ml
4.25 €
In stock > 20 pcs
Essential Oil - single-component, cinnamon notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, massages, volume 10 ml - 4.25 €/10 ml