Reviews 34" Rapture VIDE 34VCW180
Interested in reviews of 34" Rapture VIDE 34VCW180? It got 4.2 out of 5 stars from our customers. Find specific customer reviews of 34" Rapture VIDE 34VCW180 below. We will appreciate if you also share your experiences with 34" Rapture VIDE 34VCW180 after purchasing.
34" Rapture VIDE 34VCW180 - Monitor
34" Rapture VIDE 34VCW180
In stock > 5 pcs
Add to Cart
Anonymous customerflag
Rated 26/02/2026, variant 34" Rapture VIDE 34VCW180
Verified purchase
It's a beautiful picture.
Simplicity.
180Hz
I was expecting a little higher. (But it's easy to get used to: ) )
0 ×Report
Automatic translation
Otakar, Táborflag
Rated 05/12/2025, variant 34" Rapture VIDE 34VCW180
Verified purchase
Huge picture, until now I had 27" so it's like going from tablet to TV, unreal 😆
HDR
GSync
Resolution
HDMI/DisplayPort cables in the box
Czech in monitor settings
At the same time default set to 60Hz, everything needs to be tweaked