Reviews 27" Dahua LM27-B201S
Interested in reviews of 27" Dahua LM27-B201S? It got 4.8 out of 5 stars from our customers. Find specific customer reviews of 27" Dahua LM27-B201S below. We will appreciate if you also share your experiences with 27" Dahua LM27-B201S after purchasing.
27" Dahua LM27-B201S - Monitor
27" Dahua LM27-B201S
In stock > 5 pcs
Add to Cart
Jiří, Pardubiceflag
Rated 14/01/2026, variant 27" Dahua LM27-B201S
Verified purchase
all according to parameters
the second time I would not go to FULLHD at 27", it's not enough
0 ×Report
Automatic translation
Tomáš, Bohumín 1flag
Rated 19/07/2025, variant 27" Dahua LM27-B201S
Verified purchase - review from a price comparison website
Price
0 ×Report
Automatic translation
Jaroslav, Pardubice 2flag
Rated 23/03/2025, variant 27" Dahua LM27-B201S
Clear crisp image
Wide viewing angles
Decent colour range
Elegant appearance
Customer, Prahaflag
Rated 10/03/2025, variant 27" Dahua LM27-B201S
Monitor works well
Anonymous customerflag
Rated 06/03/2025, variant 27" Dahua LM27-B201S
Verified purchase
decent picture, good sound, cool price
not height adjustable
Lucie, Litvínov 1flag
Rated 29/01/2025, variant 27" Dahua LM27-B201S
for regular office work, it's great for the money
Jan, Jirkov 1flag
Rated 17/12/2024, variant 27" Dahua LM27-B201S
Price performance super
Easy installation
Radek, Praha 4flag
Rated 29/11/2024, variant 27" Dahua LM27-B201S
very nice picture
very decent power consumption 17W
12V power adapter