Reviews 22" 22P610FS
Interested in reviews of 22" 22P610FS? It got 4.4 out of 5 stars from our customers. Find specific customer reviews of 22" 22P610FS below. We will appreciate if you also share your experiences with 22" 22P610FS after purchasing.
22" 22P610FS - LCD Monitor
22" 22P610FS
Discontinued
Zdeněk, Jirnyflag
Rated 27/11/2023, variant 22" 22P610FS
Verified purchase
looks nice and slim in profile
I have it as a second monitor for work and it fulfills
not as frameless as it looks (left and right 7mm, top 6mm)
here it says IPS, but on the box VA
0 ×Report
Automatic translation
Sára, Prahaflag
Rated 08/11/2023, variant 22" 22P610FS
Verified purchase
This product is amazing. He was transported safely and he is handsome. Easy to attach.
Nice monitor
Price
Delivered in order
Easy mounting
0 ×Report
Automatic translation
Heřman, Zlatá Korunaflag
Rated 28/02/2023, variant 22" 22P610FS