Nuts Bery Jones
Nuts Bery Jones – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.de.
Continue
All from 117
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - shelled almond, 1000 g - 14.50 €/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Walnuts 250g
Great price
4.39 €
In stock > 20 pcs
Nuts - natural walnut, 250 g - 17.56 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Cashews 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - crunchy texture and distinctive flavour, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of 38%, the delicate...
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 31.96 €/1 kg
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 1kg
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 1000 g - 14.90 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 48.95 €/1 kg
Bery Jones Smoked Cashews WW320 1kg
Great price
19.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - smoked cashew, 1000 g - 19.90 €/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural almond, 500 g - 14.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Nuts - natural cashew, 250 g - 17.96 €/1 kg
Bery Jones Walnut kernels 80% pearls USA 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - origin from the USA, 80% of the pearls, large and uniform cores, delicate taste without bitterness, source of nutrients (omega-3 fatty acids, proteins and antioxidants),...
Bery Jones Pistachios shelled 250g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - shelled pistachios, 250 g - 43.60 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 1kg
Great price
25.90 €
In stock > 5 pcs
Nuts - natural hazelnut, 1000 g - 25.90 €/1 kg
Bery Jones Tri-coloured almonds 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted almond kernels coated in three different glazes (dark chocolate [26%]), yogurt glaze [26%], and white chocolate with caramel [22%]), high-quality chocolate with a...
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Roasted salted peanuts 500g
Great price
3.99 €
In stock > 20 pcs
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 500 g - 7.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - shelled almond, 500 g - 15.98 €/1 kg
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Nüsse