Mean Well HDR-100-24
Type of current Direct
Minimum voltage 24 V
Maximum voltage 25.5 V
Maximum current 3.83 A
Maximum power 100 W
Dimensions and weight
Width 90 mm
Height 70 mm
Depth 55 mm