Inter-Tech IPC ASPOWER U1A-C20500-D 500W
Specifications
Performance and format
Performance 500 W
Format Other
Modularity No
Equipment
Efficiency
Certification 80 PLUS Silver
Connectors
Connectors CPU 8pin / 4+4pin, Molex 4pin, PCI-E 8pin / 6+2pin, SATA 15pin
Number of EPS/CPU 4+4pin 1
PCI Express 8pin / 6+2pin 1pc(s)
Number of serial ATA 15-pin 2pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 4pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 40 mm
Dimensions
Width 100 mm (10 cm)
Height 40 mm (4 cm)
Depth 205 mm (20.5 cm)
Weight 1.46 kg (1,460 g)
Code:  ITEzs07
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Inter-Tech IPC ASPOWER U1A-C20500-D 500W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Inter-Tech IPC ASPOWER U1A-C20500-D 500 W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Inter-Tech IPC ASPOWER U1A-C20500-D 500W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Inter-Tech IPC ASPOWER U1A-C20500-D 500W